איך תבטיחו לעצמכם תרגום איכותי?

בין אם אתם זקוקים לתרגום מסמך משפטי, דו"ח כספי רגיש, מצגת שיווקית או עבודה אקדמית, אין ספק שאתם מחפשים תרגום איכותי

אתם רוצים לקבל טקסט קריא, פשוט, נגיש ומדויק. אם מדובר בתרגום הסכם משפטי אתם בהחלט רוצים לדעת שהמתרגם שלכם שולט היטב בפרטים הקטנים, ואם זוהי מצגת שיווקית יש חשיבות אדירה לכל מילה. אז איך תבטיחו לעצמכם תרגום איכותי באמת?

1 - תרגום איכותי מבעל הניסיון
לפני הכל ודאו שאתם בוחרים מתרגם בעל ניסיון, וכאן חשוב להתמקד לא רק בשנות הניסיון שלו בתרגום – אלא בשנות הניסיון שלו בתרגום הרלוונטי עבורכם. כשאתם מחפשים תרגום איכותי אתם צריכים לזכור שלכל מתרגם יש גם תחומי מומחיות ספציפיים, מכתיבה שיווקית ועד ניסוחים משפטיים או דוחות כספיים. ההבדלים ביניהם גדולים מאוד, וכשאתם בוחרים מתרגם במטרה לקבל בחזרה תרגום איכותי, מומלץ שהוא יהיה מנוסה בסוג התרגום הדרוש לכם.

2 - תרגום איכותי ממתרגם מיומן
אנגלית טובה או רוסית לא רעה יכולים להספיק לכם כשאתם טסים לחופשה או מבקרים קרוב משפחה. כשאתם שולחים ללקוח מצגת או הצעת מחיר, אתם צריכים לשלוט טוב יותר בשפה. במילים אחרות, מתרגמים מיומנים יידעו לא רק להעביר את המסרים שלכם משפה אחת לאחרת, אלא הוא גם לבצע את ההתאמות הדרושות. ביטויים רבים קיימים בעברית אבל לא באנגלית, או שהם קיימים באנגלית אבל בתרגום מילולי לאיטלקית – יש להם משמעות שונה בתכלית. כדאי שהמתרגם שלכם יידע לזהות את הדקויות הללו כשהוא מתחייב לספק שירות תרגום איכותי.

3 - תרגום איכותי שמתאים לצרכים שלכם
במקרים רבים אנחנו מתפתים לבחור במחיר הזול ביותר למרות שאם נודה באמת, הוא לא תמיד עונה על הצורך שלנו. לרוב הוא גם יעלה לנו יותר ויגבה מאיתנו עוד זמן יקר. במקום להתאמץ ולבזבז משאבים מומלץ לבחור מתרגם מנוסה ומקצועי שיידע להציע תרגום איכותי באמת, גם אם המחיר שלו קצת יותר יקר. אנחנו בחברת Emagin Translations מתחייבים לאיכות ולעמידה בלוחות הזמנים, שני המרכיבים החשובים ביותר עבור העסק הקטן והארגון הגדול. השירות והמקצועיות הם החשובים ביותר במשוואה הזו, ורק באמצעותם תקבלו תרגום איכותי ברמה הגבוהה ביותר.
עוד בבלוג:
לתרגם חוזה, כזה עם השלכות ומשקל כלכלי רב יכולה להיות משימה לא פשוטה. ניסינו לתמצת ולרכז והנו מביאים לכם את שלושת הדגשים החשובים ביותר בתרגום חוזים
כאשר לוח הזמנים דוחק ועליכם לתרגם מסמך גדול בלוח זמנים קצר, יש כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני שתבחרו בהצעת המחיר הטובה ביותר ובחברת התרגום שתתאים למשימה
תרגום מקצועי ואמין הוא חשוב בדיוק כמו כתיבת המסמך המקורי. אז איך מתמחרים שירותי תרגום מקצועיים? מהי השיטה המקובלת ואיך ניתן לחסוך עלויות? הנה כל התשובות.
ספרו של ריצ´רד פידלר עוסק בלוח השנה העברי ומציג גילויים חדשים ומרעישים. הספר כתוב בדרך של סיפור בלשי ומצליח לעורר עניין בקרב קוראים רבים מהארץ ומהעולם.

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630
חייג/י
נגישות נציג נווט אלינו
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות