איך תבטיחו לעצמכם תרגום איכותי?

בין אם אתם זקוקים לתרגום מסמך משפטי, דו"ח כספי רגיש, מצגת שיווקית או עבודה אקדמית, אין ספק שאתם מחפשים תרגום איכותי

אתם רוצים לקבל טקסט קריא, פשוט, נגיש ומדויק. אם מדובר בתרגום הסכם משפטי אתם בהחלט רוצים לדעת שהמתרגם שלכם שולט היטב בפרטים הקטנים, ואם זוהי מצגת שיווקית יש חשיבות אדירה לכל מילה. אז איך תבטיחו לעצמכם תרגום איכותי באמת?

1 - תרגום איכותי מבעל הניסיון
לפני הכל ודאו שאתם בוחרים מתרגם בעל ניסיון, וכאן חשוב להתמקד לא רק בשנות הניסיון שלו בתרגום – אלא בשנות הניסיון שלו בתרגום הרלוונטי עבורכם. כשאתם מחפשים תרגום איכותי אתם צריכים לזכור שלכל מתרגם יש גם תחומי מומחיות ספציפיים, מכתיבה שיווקית ועד ניסוחים משפטיים או דוחות כספיים. ההבדלים ביניהם גדולים מאוד, וכשאתם בוחרים מתרגם במטרה לקבל בחזרה תרגום איכותי, מומלץ שהוא יהיה מנוסה בסוג התרגום הדרוש לכם.

2 - תרגום איכותי ממתרגם מיומן
אנגלית טובה או רוסית לא רעה יכולים להספיק לכם כשאתם טסים לחופשה או מבקרים קרוב משפחה. כשאתם שולחים ללקוח מצגת או הצעת מחיר, אתם צריכים לשלוט טוב יותר בשפה. במילים אחרות, מתרגמים מיומנים יידעו לא רק להעביר את המסרים שלכם משפה אחת לאחרת, אלא הוא גם לבצע את ההתאמות הדרושות. ביטויים רבים קיימים בעברית אבל לא באנגלית, או שהם קיימים באנגלית אבל בתרגום מילולי לאיטלקית – יש להם משמעות שונה בתכלית. כדאי שהמתרגם שלכם יידע לזהות את הדקויות הללו כשהוא מתחייב לספק שירות תרגום איכותי.

3 - תרגום איכותי שמתאים לצרכים שלכם
במקרים רבים אנחנו מתפתים לבחור במחיר הזול ביותר למרות שאם נודה באמת, הוא לא תמיד עונה על הצורך שלנו. לרוב הוא גם יעלה לנו יותר ויגבה מאיתנו עוד זמן יקר. במקום להתאמץ ולבזבז משאבים מומלץ לבחור מתרגם מנוסה ומקצועי שיידע להציע תרגום איכותי באמת, גם אם המחיר שלו קצת יותר יקר. אנחנו בחברת Emagin Translations מתחייבים לאיכות ולעמידה בלוחות הזמנים, שני המרכיבים החשובים ביותר עבור העסק הקטן והארגון הגדול. השירות והמקצועיות הם החשובים ביותר במשוואה הזו, ורק באמצעותם תקבלו תרגום איכותי ברמה הגבוהה ביותר.
עוד בבלוג:
מתרגמים פרילנסרים הם פתרון טוב לחברות בכל סדר גודל הזקוקות לשירותי תרגום שוטפים. מתרגם בית שמכיר את הפעילות ואת עולם המושגים יספק תוצאה מדויקת הרבה יותר
אם הייתם יודעים לבדוק את עבודת המתרגם עד הסוף כנראה שלא הייתם זקוקים לשירות הזה באמת. הכנו מדריך פשוט לבחירת שירותי תרגום עם 3 דגשים עיקריים שכדאי לכם לבדוק
זקוקים לשירותי תרגום אמינים ומקצועיים? הגעתם למקום הנכון! חברת emagin translations היא הכתובת המדויקת לתרגום מסמכים משפטיים, כלכלים, ועוד מגוון סוגי תרגומים.
תרגום מהיר וזול או תרגום איכותי שעשוי לקחת קצת יותר זמן? אנחנו מאמינים שאין תחליף לתרגום אנושי מקצועי, מדויק, איכותי ומוקפד. מוזמנים ליצור קשר עוד היום.

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630