אימג´ן תרגומים - אודות

חברת אימג'ן תרגומים הוקמה על ידי מיטל בן-ברוך, ישראלית-אוסטרלית דו-לשונית בעלת כמעט שני עשורים של ידע וניסיון במתן שירותי תרגום ללקוחות עסקיים ופרטיים. לאחר שנים ארוכות בהן עבדה במשרדי עורכי דין, ניסחה ותרגמה מסמכים משפטיים מכל תחומי המשפט, החליטה לפנות לדרך עצמאית והקימה את חברת התרגום אימג'ן. הודות למוניטין הרב שצברה בשנים אלו, משרדי עורכי-דין רבים החלו לפנות אליה והפכו ללקוחות קבועים.
מאז ועד היום, עקב השם הטוב שקנינו לעצמנו נפח העבודה גדל ללא היכר, וחברת אימג'ן התרחבה ומעסיקה כעת מומחים בתחומים רבים ושונים – מומחים לתרגום פיננסי ודוחות כספיים, מתרגמים המתמחים בכתיבה שיווקית במגוון שפות, מומחים בתרגומים לתחום היי-טק, אנשי ספרות, אקדמאים ממגוון דיסציפלינות ועוד. שמנו הטוב הוא הנכס הגדול ביותר שלנו, ולכן איננו מתפשרים על איכות התרגום והשירות בכל פרויקט אותו אנו לוקחים על עצמנו.

בזמן העבודה, עומדים לנגד עיננו תמיד הערכים בהם אנו מאמינים:
  • מעל לכל ולפני הכל, אנו בני אדם. יחס אישי, אדיבות ושירות עם חיוך הם הרבה יותר מסיסמא אצלנו. הם ערך עליון.

  • שאיפה לשלמות - היה זה אריסטו שאמר ש"ההנאה מהעבודה מביאה לשלמות התוצאה". כל מסמך מתורגם עובר תחת עיניים בוחנות נוספות של עורכ/ת לשוני/ת, המוודא/ת שהמסמך הסופי אותו אנו שולחים לכם הוא באיכות הבלתי מתפשרת שאנו מצפים מעצמנו תמיד לספק.

  • אמינות ועמידה ביעדים - אם אנו לוקחים על עצמנו פרויקט ומתחייבים ללוח זמנים מסוים, נעשה ככל שיידרש על מנת שנעמוד בו, ללא יוצאים מן הכלל.

  • שמירת סודיות - אנו מתחייבים לשמור בסודיות מוחלטת על תוכן המסמכים שלכם, ודואגים לאבטחת השרתים שלנו באותה מידה של זהירות.
קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630