תרגום מסחרי | תרגום פיננסי

במקום בו העולם העסקי מצליח לגשר בין תרבויות

ההתפתחויות הכלכליות האדירות בעולם מובילות ליצירת קשרים עסקיים בין חברות ומשקיעים מכל העולם. החיבור שנוצר בין משקיעים וגופים עסקיים ממדינות שונות יצר צורך אמיתי בתרגום מקצועי של מסמכים פיננסיים שונים לטובת סגירת עסקאות, יצירת שותפויות והובלת מהלכים כלכליים מגוונים. חברות רבות, גדולות וקטנות כאחד, מוציאות מסמכים רבים מידי יום ביומו ותרגומם למגוון שפות הוא הכרחי.
קבלו הצעת מחיר לתרגום מסחרי / פיננסי ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630
כדי להצליח ביצירת קשרים עסקיים גלובליים יש צורך להתגבר על מכשול השפה, ולא בהכרח על מכשול המרחק אותו ניתן לפתור בקלות. לשם כך מומלץ להיעזר במתרגמים מקצועיים שיהיו בקיאים בתרבויות של הארצות השונות, במונחים הרלוונטיים אליהן וכן במונחים כלכליים. חברת Emagin Translations מתמחה בתרגום מסמכים וניירות בתחום הפיננסי תוך הקפדה יתרה על רמה גבוהה ושימוש במונחים מקצועיים. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את התנאים הטובים ביותר להצלחה.

תרגום מסמכים פיננסיים כלכליים
צוות המתרגמים שלנו מספק שירותי תרגום מקיפים לכל הצרכים המסחריים הקיימים. בין מגוון השירותים שאנו מציעים תוכלו למצוא תרגומים לרשם החברות הכוללים תרגום נאמן למקור של מסמכי הקמה, גילוי נאות, תקנונים ועוד. בנוסף לכך אנו עוסקים בתרגום החלטות דירקטוריון, תצהירים, עוסק מורשה, פסקי דין, דוחות פיננסיים, מסמכי בסיס וכל נייר שיש בו צורך לטובת גיוס משקיעים או לטובת צרכים מסחריים אחרים.

מתרגמים מקצועיים במגוון שפות
ברוב המקרים בעולם העסקים לא ניתנת הזדמנות שנייה ועליכם להוכיח את עצמכם בהזדמנות הראשונה שניתנת לכם. זה אומר שלא תוכלו להתפשר על תרגום מסמכים ומומלץ לבחור במתרגמים אמינים ומקצועיים שיתרגמו באופן שישקף אתכם ואת ערכי החברה לטובת יצירת התנאים הטובים ביותר להצלחה. על המסמכים המתורגמים להיות ברמה הגבוהה ביותר בכדי ליצור חוות דעת טובה ככל הניתן על ידי כל מי שיקרא אותם או יעיין בהם.

תרגום קבלות, חשבוניות ותעודות
חברת Emagin Translations מציעה שירות ייחודי המשלב בין תרגום לבין גרפיקה. נדאג לתרגם עבורכם תעודות וקבלות רלוונטיות תוך שמירה על הגרפיקה ויצירת מסמך שנראה כמו המקור אך מתורגם לשפה הנחוצה לכם. כך תוכלו לספק ללקוחותיכם (או לכל אחד אחר) מסמכים מתורגמים בצורה מקצועית שנראים בדיוק כמו המקור. בנוסף לכך אנו עוסקים בתרגום מקצועי של תעודות לידה, נישואין, פטירה, מסמכי נוטריון ועוד.