שירותי תרגום להוצאות ספרים

הוצאות ספרים רבות בישראל מדווחות כיום שלמעלה מ-90% ממחזור ההוצאה שלהן נובע ממכירות לחו"ל.

אין ספק שהוצאות ספרים כיום נמצאות במקום לא פשוט. בעולם בו הדרישה לספרות המודפסת הולכת ומצטמצמת, עליהן להתייעל מצד אחד, ומאידך עליהן לצאת ממרחב הנוחות שלהם, להיות יצירתיות ולחשוב על דרכים חדשות לייצר הכנסה וביקוש לספרים היוצאים תחת ידן. דבר זה נכון להוצאות ספרים בכל העולם, וביתר חריפות כאשר מדובר בהוצאות ספרים כאן בישראל. למרות שעודנו "עם הספר", והספרות הכתובה עוד רחוקה מלהיעלם מן העולם, השוק כאן קטן מאוד, ובכדי לשרוד, יש צורך לשלוח ענפים לארצות אחרות, ובעיקר למרחב הווירטואלי הגלובלי שם נמכרים כיום מרבית הספרים ברחבי העולם.

לשם כך, על הוצאות ספרים להציע לסופרים שלהם שירותי תרגום לשפות רבות. במקום לתת לסופר לכתת את רגליו ולחפש מתרגם בעצמו, ולהסתכן בכך שהוא יפנה להוצאה אחרת שתדאג עבורו לכל הפרטים, כדאי כיום להוצאות ספרים לעבוד בשיתוף פעולה עם חברות לתרגום ספרותי מכל הגוונים ושיכולות לתת להם מענה לכל סגנון מבוקש. דבר זה יקנה להן יתרון יחסי על מתחריהן, ואת השקט הנפשי שהתרגום שיתקבל יהיה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

הכישורים הדרושים על מנת לתרגם ספר כהלכה רבים מספור. המתרגם, בסופו של יום, הינו ה"סופר" החדש של הספר המתורגם, אך עליו לדעת לבטל את הנוכחות שלו ולהוות רק צינור דרכו הסופר מבטא את עצמו. וקודם לכל, עליו לדעת לכתוב בעצמו. עליו לדעת כיצד למשוך את לב הקוראים, לאמוד את הקצב והזרימה של המשפט ואיך להתאים את טון הכתיבה לזה של המחבר. פעמים רבות כאשר אנו קוראים ספר מתורגם, אין לנו ספק שאכן מדובר בתרגום. התרגום הוא מיושן או נוקשה, וכתוב בשפה שהקוראים כיום מתקשים להתחבר אליו. לטיב התרגום יש השפעה גדולה מאוד על ההצלחה המסחרית של הספר, על האופן בו הוא מתקבל על ידי המבקרים.

בכדי לשווק ספר לחו"ל יש להציגו בירידי ספרים בינלאומיים, לחלקו למאות מו"לים ברחבי העולם, עורכים, סוכנים ספרותיים ומנהלי זכויות. עם השקעה כה רבה, אין מקום להתפשר על תרגום פחות ממצוין. ל-Emagin Translations יש ניסיון מוצלח בתרגום רומנים, ספרי שירה, אוטוביוגרפיות וספרים אקדמיים רבים. נשמח לעזור גם לכם להפוך את הספרים שלכם להצלחה בחו"ל.

לקביעת פגישה לשיתוף פעולה אנא צרו איתנו קשר עוד היום info@metargemim.co.il.
קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום להוצאות ספרים ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630