תרגומים פיננסיים

תרגום פיננסי טוב מתחיל בהבנה מעמיקה של מילים, מספרים ומה שבינהם

בתרגום מסמכים פיננסיים, יש צורך בהרבה מעבר לידיעת שתי השפות. יש צורך בידע פיננסי, בהיכרות עם הטרמינולוגיה החשבונאית הייחודית של ארץ היעד, וברמת אמינות גבוהה ביותר, שכן לעיתים קרובות מדובר בחומר רגיש במיוחד, שטרם נחשף לציבור.

לאחר תרגום מאות מסמכים פיננסיים שונים לגופים ציבוריים גדולים כמו גם לחברות פרטיות קטנות, באימג'ן תרגומים יש לנו הניסיון והידע הדרושים להשלמת משימה זו במהירות, ובאיכות בלתי מתפשרת. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרדי רו"ח רבים, החוזרים אלינו בשל רמת האמינות, הדיוק והשירות הגבוהים שאנו מספקים בכל פרוייקט.
קבלו הצעת מחיר לתרגומים פיננסיים ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630
נכון שלא כל רופא יכול לטפל בבעיות לב? כך גם לא כל מתרגם יכול לתרגם מסמכים פיננסיים. תרגום פיננסי דורש התמקצעות והכרות מעמיקה ביותר עם מונחים כלכליים, עם פורמטים בהם נכתבים דוחו"ת ומסמכים פיננסיים ובאופן כללי עם העולם הפיננסי. תרגומים פיננסיים הם חלק מהמומחיות שלנו בחברת emagin translations. במסגרת עבודתנו תרגמנו המוני מסמכים פיננסיים מסוגים שונים לטובת שימושים מקצועיים של חברות מהארץ ומחו"ל. אנו מקפידים על תרגום אמין, איכותי ומדויק ועל שימוש במונחים כלכליים מקצועיים.

תרגום דו"חות כלכליים
דוחו"ת של חברה אלו מסמכים חשובים ביותר שמשמשים לצרכים רבים. זה יכול להיות לטובת גיוס משקיעים, לטובת סיכומים והפקת לקחים, לטובת יצירת תכניות עסקיות ועוד. חברות רבות נתקלות בצורך של תרגום דוחו"ת כלכליים מאנגלית לעברית ולהפך. (לעתים אפילו גם תרגום לשפות אחרות). תרגום דוחו"ת כלכליים הוא תרגום פיננסי לכל דבר ועניין וכדי להגיע לתוצאות באיכות גבוהה יש להכיר את הפורמטים השונים ולגלות בקיאות רבה במונחים פיננסיים. רק כך ניתן יהיה לוודא כי הדו"חות יתורגמו בדיוק מושלם ויוכלו לשמש אתכם לצרכים המגוונים שלכם.

תרגום מסמכים פיננסיים
אנחנו ב emagin  שירותי תרגום מכירים בצרכים הייחודיים הקיימים לכל חברה וחברה. בדיוק בגלל זה אנו מקפידים לספק לכם תרגום איכותי של מסמכים פיננסיים שונים. בין מגוון שירותי התרגום שאנו מספקים תמצאו שירות ייחודי של תרגום חשבוניות וקבלות. בתרגום זה אנו למעשה משחזרים את הגרפיקה של המסמך המקורי אל המסמך המתורגם. כך תוכלו להשתמש בקבלות וחשבוניות מתורגמות שנראות בדיוק כמו המקור רק כתובים בשפה הדרושה לכם.

תרגום תכניות עסקיות
סוג נוסף של מסמכים פיננסיים שעולה צורך רב בתרגום שלהם הוא התכניות העסקיות. לכל חברה יש תכנית עסקית (אם לא כמה) אותה הם צריכים להגיש ולהפיץ על מנת לגייס משקיעים וכן לצרכים נוספים. גם במקרה זה יש לברור בקפידה את מתרגמים של תכניות אלו שכן יש להן השלכות רבות והשפעה מכרעת. לא מומלץ להתפשר ולנסות לחסוך בתרגום לא מקצועי של תכניות עסקיות שכן זה עלול לפגוע בחברה שלכם. לתרגום מדויק יש תפקיד מרכזי בהצלחות ובהישגים כלכליים ואנו כאן כדי לעזור לכם להצליח.