שלוש סיבות לא לוותר על חברת תרגום

שיטוט קצר ברשת יחשוף אתכם להמון תוכנות תרגום חינאמיות לחלוטין. כל מה שתצטרכו לעשות הוא להכניס את הטקסט, ללחוץ אנטר ולהמתין לתרגום

נכון שזה פשוט וקל, ונכון שזה לא יחסוך לכם הרבה כסף, אבל זה ממש לא כדאי. אומרים שדברים זולים עולים ביוקר ובמקרה הזה זה נכון אפילו יותר. לא רק שזה לא כדאי זה יכול לפגוע בכם ולהסב לכם נזקים רבים. במיוחד אם מדובר בתרגומים שאמורים לשמש את העסק שלכם. אז מה האופציה השנייה? לשכור שירותי תרגום מחברה מקצועית. הנה שלוש סיבות שישכנעו אתכם לעשות את זה.

סיכוי אפסי לטעויות שעלולות לעלות לכם כסף
כשאתם בוחרים להשתמש בשירותי חברת תרגום אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהתוצאה שתקבלו תהיה אמינה ומדויקת. בניגוד לתוכנות התרגום האוטומטיות, כאן עומד בן אדם מאחורי התרגום. הוא שוקל ובורר כל מילה בקפידה ולכן הסיכויים לטעויות ואי דיוקיים הם אפסיים. נכון שהשירות עולה כסף אבל הוא יחסוך לכם מבוכה או חמור מכך נזקים כספיים. כשמדובר על תרגום מסמכים עסקיים או תרגום משפטי, יש לכך חשיבות מכרעת וממש לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

מסמכים שאפשר להשתמש בהם גם במוסדות רשמיים
אם המסמכים שאתם זקוקים לתרגום שלהם אמורים לשמש גופים ציבוריים ורשמיים, אין לכם ברירה אלא להשתמש בחברת תרגום מקצועית. מוסדות מסוג זה לא יגלו סלחנות על תרגום לא מדויק ולא יתנו לכם הזדמנות שנייה. זה נכון כשמדובר על תרגום תעודות מקצועיות, תעודות נישואין, תעודות לידה, או כל מסמך אחר שאמור לעבור הלאה ולשמש אתכם בעתיד המקצועי או האישי שלכם. בחירה של חברת תרגום מקצועי תאפשר לכם להשתמש במסמכים המתורגמים בכל מקום מבלי לחשוש שהם חוטאים למקור. זו הדרך שלכם להבטיח שהמסמכים ימלאו את הצורך שלהם ואת המטרות שבשמן אתם מתרגמים אותם.

דיוק , אמינות, עמידה בלוחות זמנים
חשוב להבין שמאחורי תוכנות התרגום החינאמיות עומד רובוט שמתרגם לפי דברים שנקבעו מראש. הוא לא בוחן כל מילה בקפידה ולא בקיא בניואנסים הקטנים הדרושים לתרגום. כשמדובר על תרגום משפטי, למשל, צריך להיות בקיא בשפה המשפטית המקובלת בשתי השפות המתורגמות. כך גם בתרגום מסמכים כלכליים, דוחו"ת עסקיים, תעודות אישיות וכו'. רובוט לא מסוגל לעשות את זה בצורה אמינה ומדויקת, מה שעלול לפגוע בכם באופן מובהק. אל תקחו את הסיכון הזה! נשמח לעמוד לרשותכם בתרגום אמין ומדויק של מסמכים מכל הסוגים. אנחנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ותרגום מדויק ונאמן למקור.
עוד בבלוג:
מתרגמים פרילנסרים הם פתרון טוב לחברות בכל סדר גודל הזקוקות לשירותי תרגום שוטפים. מתרגם בית שמכיר את הפעילות ואת עולם המושגים יספק תוצאה מדויקת הרבה יותר
תרגום מקצועי ואמין הוא חשוב בדיוק כמו כתיבת המסמך המקורי. אז איך מתמחרים שירותי תרגום מקצועיים? מהי השיטה המקובלת ואיך ניתן לחסוך עלויות? הנה כל התשובות.
לתרגם חוזה, כזה עם השלכות ומשקל כלכלי רב יכולה להיות משימה לא פשוטה. ניסינו לתמצת ולרכז והנו מביאים לכם את שלושת הדגשים החשובים ביותר בתרגום חוזים
מסמכי חברה יכולים להכיל בתוכם לא מעט פנינים שמתחרים וקולגות ישמחו לגלות. בהעברת חומרים לצורך תרגום מתבצעת חשיפה של המידע ויש לדאוג להגביל אותה ככל שניתן

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630