למה באמת חשוב להזמין שירות תרגום מקצועי?

לפני שאתם מזמינים שירות תרגום מקצועי, חשוב לזהות את האפשרויות שלכם ולהבין שגם מה שנראה זול למדי עשוי להתברר כיקר יותר מכפי שדמיינתם. אם נדמה לכם שהמשוואה הזו לא מאוד הגיונית, התשובה לפניכם.

כולנו מנסים לחסוך בעלויות, ואנחנו רוצים להאמין שאנחנו צרכנים חכמים במיוחד. נדמה לנו שכדי להיות כאלה אנחנו צריכים לבחור תמיד את החלופה הזולה על הנייר. אלא שיש מצבים בהם הזול ביותר הוא לא באמת כזה, ואחד התחומים שבהם הפערים בולטים במיוחד, זהו ללא ספק תחום התרגום.

שירות תרגום מקצועי - לא רק השורה התחתונה
לפני שאתם בוחרים שירות תרגום מקצועי מומלץ לבדוק את איכות העבודה של המתרגם ואת הניסיון שלו בתרגום הרלוונטי עבורכם. לצורך הדוגמה, ישנם מתרגמים מצוינים ששולטים היטב בכללי האקדמיה ומנוסים בתרגום מאמרים מתחומי מדעי החברה. אלא שבכל הקשור לתרגום מסמכים משפטיים הניסיון שלהם דל, ומשום כך הם עשויים לספק תוצאה הרבה פחות איכותית. לחלופין, מתרגם משפטי נהדר עשוי להיות קצת פחות נהדר כשהוא נדרש לתרגם מסמכים רפואיים. שירות תרגום מקצועי צריך להתאים לצרכים הספציפיים שלכם, ואם תבחנו רק את הסכום הנקוב בהצעת המחיר במקום את איכות העבודה, תצטרכו לשלם הרבה יותר על מתרגם נוסף שיבצע תיקונים.

מחיר שירות התרגום נמדד בתוצאה הסופית
שירות תרגום מקצועי זול עלול לעלות לכם ביוקר לא רק משום שהוא ידרוש מכם תרגום נוסף בעלות נוספת. במקרים רבים אתם עשויים להגיש לבית המשפט מסמכים שתורגמו באופן לא מקצועי, ואם תשלחו ללקוח חומרים שיווקיים שאינם איכותיים אתם יכולים לשער אילו תפיסות והנחות יסוד יהיו לו ביחס אליכם ולעסק שלכם. במילים אחרות, כדי להבטיח שירותי תרגום מקצועיים באמת כדאי להתמקד בנושאים החשובים באמת, ואם תבחרו מתרגם שיש לו ידע, ניסיון, שליטה בשתי השפות ומחויבות לתוצאה איכותית וטובה, תקבלו גם את התוצאה הטובה ביותר. זהו השירות שצוות Emagin Translation מציע לכל לקוח ולקוחה, תוך הקפדה על תרגום ברמה גבוהה, על פי לוח הזמנים שלכם, וללא פשרות.
עוד בבלוג:
אם תרגום היה רק עניין טכני אפשר היה להסתמך ב 100% על שירותי תרגום אוטומטיים אך המעבר בין שפות כשמדובר בתוכן שיווקי מוכרח להיות מדויק ומעביר את כל הניואנסים בצורה נכונה
השפה האנגלית מקיפה אותנו ונדמה שהיום קשה להתנהל בלעדיה וזה נכון עוד יותר בעולם העסקי. כשאנחנו מנהלים קשרים עסקיים עם לקוחות מכל קצוות תבל, יש לאנגלית חשיבות רבה יותר
מה ההבדל בין פסק דין לגזר דין? מהו דיון בדלתיים סגורות? מהו הסדר? ומונחים נוספים מעולם המשפט מפורשים במילון המונחים המשפטי שלפניכם. כדי שהכל יהיה ברור!
מתרגמים פרילנסרים הם פתרון טוב לחברות בכל סדר גודל הזקוקות לשירותי תרגום שוטפים. מתרגם בית שמכיר את הפעילות ואת עולם המושגים יספק תוצאה מדויקת הרבה יותר

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630
חייג/י
נגישות נציג נווט אלינו
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות