מקרים בהם אפשר לוותר על שירות תרגום מקצועי

ישנם גם מצבים בהם תוכלו לוותר על שירות תרגום מקצועי. מתי זה קורה ומתי בכל זאת חשוב לפנות לאנשי המקצוע?

שירות תרגום מקצועי חיוני בשלל מצבים. כשאתם מגיעים ללקוח פוטנציאלי גדול עם מצגת שיווקית, כשאתם מייצרים חוברת הפעלה למוצר שצפוי להימכר בשוק העולמי, או כשאתם מנסחים הסכם משפטי.

מתי תוכלו לוותר על שירות תרגום מקצועי?
בהנחה שאין על הפרק לקוח חשוב, ספק או עסקה גדולה שעשויה ליפול על חודה של מילה, אפשר בהחלט לוותר על שירות תרגום מקצועי. כשאתם מתכתבים עם לקוח במיילים יכול מאוד להיות שתוכלו להסתפק בתרגום מכונה (כמו גוגל טרנסלייט). גם כשאתם שולחים מכתב אישי, לדוגמה, או בסה"כ צריכים להבין את המאמר שהטילו עליכם לקרוא לשיעור הבא. עם זאת, חשוב לזהות מתי הסיטואציה נעשית רגישה יותר, ואולי גם יקרה יותר.

שירות תרגום מקצועי לצורך חתימה על הסכם
אחת הדוגמאות המרכזיות לצורך בשירות תרגום מקצועי שאי אפשר לוותר עליו, היא החתימה על הסכם. בין אם אתם רוכשים דירה, מוכרים מוצר יקר או חותמים על הסכם לשיתוף פעולה עם ספק גדול במיוחד, הניסוחים שלכם חייבים להיות מדויקים ומקובלים גם בשפת היעד. פעמים רבות אנשים בוחרים לתרגם הסכם משפטי מתוך אמונה שהאנגלית שלהם מספיק טובה, ואולי תרגום המכונה ישלים את החסר, אבל בפועל מתקבלת תוצאה שתסב להם נזק כבד. ככל שהמחיר שאתם עשויים לשלם כבד יותר – כך כדאי להימנע מטעויות ולפנות למקצוענים.

שירות תרגום מקצועי מספק תוצאה טובה יותר
חוץ מההסכם המשפטי המחייב, שירות תרגום מקצועי נדרש גם במצבים רבים אחרים, למשל כשאתם מכינים חומרים מקצועיים ללקוחות, כשאתם מתרגמים עבודה אקדמית ובוודאי כשאתם נדרשים להגיד מסמכים רשמיים במסגרת הליך פורמלי כזה או אחר. צוות Emagin Translations מציע לכם שירות תרגום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות ובדיוק בהתאם לצרכים שלכם. בין אם אתם זקוקים לתרגום טכני או משפטי, רפואי או שיווקי, צוות המתרגמים המנוסה שלנו עומד לרשותכם. במקרים שבהם האיכות חשובה והדיוק קריטי, רק שירות תרגום מקצועי יעשה את העבודה.
עוד בבלוג:
העולם העסקי יוצר אילוצים שונים וכשמדובר בשירות תרגום שיש להשתמש בו יש לקחת בחשבון הרבה דברים. הליך קבלת הצעות מחיר נכון לתרגום יכלול שלושה שלבים ודגשים חשובים
תרגום מקצועי ואמין הוא תרגום ששומר על דיוק מושלם ואת זה קשה לעשות באמצעות מנועי התרגום האוטומטיים. כך תשמרו על דיוק בתרגום מסמכים מאנגלית לעברית ולהפך
אם יש לכם מסמכים משפטיים שאתם צריכים להגיש לגופים רשמיים או ציבוריים, רק תרגום נוטריוני יספק אתכם. בואו לקרוא על ההבדלים בין התרגומים ועל דגשים שכדאי להכיר.
תרגום הוא לא רק עניין טכני. מדובר בתהליך שצריך להוביל לתוצר שיכלול לא רק תחביר נכון אלא יצליח להכיל את המידע מבין השורות ויפרש את המשמעויות הנסתרות מאחורי כל ביטוי

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630