מקרים בהם אפשר לוותר על שירות תרגום מקצועי

ישנם גם מצבים בהם תוכלו לוותר על שירות תרגום מקצועי. מתי זה קורה ומתי בכל זאת חשוב לפנות לאנשי המקצוע?

שירות תרגום מקצועי חיוני בשלל מצבים. כשאתם מגיעים ללקוח פוטנציאלי גדול עם מצגת שיווקית, כשאתם מייצרים חוברת הפעלה למוצר שצפוי להימכר בשוק העולמי, או כשאתם מנסחים הסכם משפטי.

מתי תוכלו לוותר על שירות תרגום מקצועי?
בהנחה שאין על הפרק לקוח חשוב, ספק או עסקה גדולה שעשויה ליפול על חודה של מילה, אפשר בהחלט לוותר על שירות תרגום מקצועי. כשאתם מתכתבים עם לקוח במיילים יכול מאוד להיות שתוכלו להסתפק בתרגום מכונה (כמו גוגל טרנסלייט). גם כשאתם שולחים מכתב אישי, לדוגמה, או בסה"כ צריכים להבין את המאמר שהטילו עליכם לקרוא לשיעור הבא. עם זאת, חשוב לזהות מתי הסיטואציה נעשית רגישה יותר, ואולי גם יקרה יותר.

שירות תרגום מקצועי לצורך חתימה על הסכם
אחת הדוגמאות המרכזיות לצורך בשירות תרגום מקצועי שאי אפשר לוותר עליו, היא החתימה על הסכם. בין אם אתם רוכשים דירה, מוכרים מוצר יקר או חותמים על הסכם לשיתוף פעולה עם ספק גדול במיוחד, הניסוחים שלכם חייבים להיות מדויקים ומקובלים גם בשפת היעד. פעמים רבות אנשים בוחרים לתרגם הסכם משפטי מתוך אמונה שהאנגלית שלהם מספיק טובה, ואולי תרגום המכונה ישלים את החסר, אבל בפועל מתקבלת תוצאה שתסב להם נזק כבד. ככל שהמחיר שאתם עשויים לשלם כבד יותר – כך כדאי להימנע מטעויות ולפנות למקצוענים.

שירות תרגום מקצועי מספק תוצאה טובה יותר
חוץ מההסכם המשפטי המחייב, שירות תרגום מקצועי נדרש גם במצבים רבים אחרים, למשל כשאתם מכינים חומרים מקצועיים ללקוחות, כשאתם מתרגמים עבודה אקדמית ובוודאי כשאתם נדרשים להגיד מסמכים רשמיים במסגרת הליך פורמלי כזה או אחר. צוות Emagin Translations מציע לכם שירות תרגום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות ובדיוק בהתאם לצרכים שלכם. בין אם אתם זקוקים לתרגום טכני או משפטי, רפואי או שיווקי, צוות המתרגמים המנוסה שלנו עומד לרשותכם. במקרים שבהם האיכות חשובה והדיוק קריטי, רק שירות תרגום מקצועי יעשה את העבודה.
עוד בבלוג:
תרגום אתר - הרבה ניסו אבל לא כולם הצליחו! יש דברים שאי אפשר להסביר איך קורה בהם הקסם ותרגום אתר הוא בהחלט אחד מהם. אם יודעים לקחת בחשבון את כל מה שצריץ זה עובד BIG TIME
זקוקים לשירותי תרגום אמינים ומקצועיים? הגעתם למקום הנכון! חברת emagin translations היא הכתובת המדויקת לתרגום מסמכים משפטיים, כלכלים, ועוד מגוון סוגי תרגומים.
כמו כל דבר גם שירותי תרגום יכולים להימדד בערכים מוספים. שירות תרגום מהיר ולחוץ יכול לעלות יותר אבל לחסוך ולקצר לכם תהליכים מבחינה עסקית - בדקו את מכלול השיקולים
מהימנות של מסמכים שמקורם במדינה אחרת יכולה להישמר רק כאשר לצד המסמך המתורגם תופיע חתימת נוטריון אשר מאשרת כי מדובר בתרגום מדיוק ככל שניתן הנאמן לשפת המקור.

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630