שירות תרגום תוכן שיווקי לעסקים

אתם וודאי משקיעים לא מעט זמן וכסף ביצירת תוכן שיווקי לעסק שלכם מתוך אמונה וציפייה שזה מה שיתרום לצמיחת העסק.

בעולם השיווק נהוג להגיד ש"התוכן הוא המלך" כאשר הכוונה היא שהתוכן הוא זה שאחראי באופן ישיר על הכסף. בתור בעלי עסקים. אם החלטתם לתרגם את התוכן שלכם לשפה נוספת במטרה להגיע לקהל לקוחות גדול יותר, חשוב שתעשו את זה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. זכרו שמי שיקרא או ייצפה בתוכן שלכם צריך לא רק להבין את מה שכתוב בו, אלא גם להיות מונע לפעולה ולהפוך ללקוחות שלכם בסופו של דבר. בשביל זה צריך לתרגם את התוכן באוריינטציה שיווקית חזקה ותוך היכרות מעמיקה גם עם שתי השפות אך גם עם כתיבה שיווקית מקצועית ואיכותית. נשמח לעמוד לרשותכם!

תרגום אתר מעברית לאנגלית
יש לכם אתר והוא אפילו מצליח ורווחי. אתם מוכרים דרכו את השירותים או המוצרים שלכם, אבל הבנתם שיש קהל לקוחות פוטנציאלי שלם שיכול להיות שלכם אם הוא רק יבין מה כתוב בו. אז החלטתם לתרגם את האתר שלכם מעברית לאנגלית ואנחנו כאן בדיוק בשביל זה. תרגום שיווקי הוא המומחיות שלנו וצוות המתרגמים שלנו בעל ניסיון רב בתחום. אנחנו מקפידים על תרגום תוכן שיווקי בצורה מדויקת, אמינה וכזו שתגרום לאתר שלכם להגיע לקהל לקוחות דובר אנגלית שהעסק שלכם רלוונטי עבורו.

תרגום ניוזלטרים וחומרים שיווקיים לחברות ועסקים
תוכן שיווקי אינו רק הטקסטים והחומרים שמופיעים באתר שלכם אלא גם ניוזלטרים, ברושורים ושאר החומרים שאתם מפיקים. כשיוצאים למהלך עסקי של הגדלת מאגר לקוחות (בין אם זה למדינות מעבר לים ובין אם לדוברי שפות זרות שנמצאים כאן בארץ), חשוב לתרגם את כל החומרים השיווקיים, ללא יוצא מן הכלל. תרגום חומרים מסוג זה צריך להתבצע במקצועיות ועל ידי מתרגם ששולט בשתי השפות ברמה של שפת אם וכן במונחים שיווקים מקובלים.

תרגום תוכן שיווקי לרשתות חברתיות
פוסטים לפייסבוק או לאינסטגרם, פוסטים ללינקדאין של החברה שלכם, תכנים ליוטיוב או לכל רשת חברתית אחרת גם הם חלק בלתי נפרד מהחומרים השיווקיים של העסק וגם אותם צריך לתרגם. חברתנו מתמחה בתרגום תוכן שיווקי לחברות, מעברית לאנגלית אך גם לשפות נוספות ונפוצות פחות. אנחנו מאמינים שהלקוחות שלכם נמצאים בכל מקום בעולם ואם רק תמצאו את הדרך להגיע אליהם, השמיים הם הגבול.
עוד בבלוג:
מחפשים שירותי תרגום מסמכים משפטיים? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה! יש לנו ניסיון רב בתרגום משפטי ואנחנו מקפידים על בקיאות במונחים משפטיים , עמידה בזמנים ודיוק.
תרגום מסמכים לחברות וארגונים הוא המומחיות שלנו. אנחנו עובדים מול משרדי עורכי דין, גופים , ארגונים וחברות בסדרי גודל שונים ונשמח לעמוד גם לרשותכם. צרו קשר
תרגום מהיר וזול או תרגום איכותי שעשוי לקחת קצת יותר זמן? אנחנו מאמינים שאין תחליף לתרגום אנושי מקצועי, מדויק, איכותי ומוקפד. מוזמנים ליצור קשר עוד היום.
זקוקים לשירותי תרגום אמינים ומקצועיים? הגעתם למקום הנכון! חברת emagin translations היא הכתובת המדויקת לתרגום מסמכים משפטיים, כלכלים, ועוד מגוון סוגי תרגומים.

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630