קבלת הצעת מחיר אונליין לתרגום

אצלנו ב-Imagin translations קבלת הצעת מחיר היא תהליך פשוט ומהיר. כל מה שתצטרכו הוא למלא טופס און ליין ואנחנו נחזיר לכם הצעת מחיר לתרגום למסמך הדרוש לכם.

אתם יודעים שאתם צריכים לתרגם את המסמך שבידכם, אבל אין לכם מושג כמה זה אמור לעלות. מצד אחד ברור לכם שתרגום מקצועי הוא תרגום איכותי, מצד שני יש מנועי תרגום חינמיים ברשת ואתם חושבים אולי כן לחסוך את הכסף הזה. אז מה עושים? איך מגיעים להחלטה? מקבלים הצעת מחיר לתרגום! כך תוכלו לדעת כמה בדיוק יעלה התרגום המקצועי ותוכלו לקחת החלטה מושכלת.

על פי נקבעת הצעת מחיר לתרגום מסמך?
כשתבקשו הצעות מחיר לתרגום מסמך שברשותכם תגלו שהפערים בין ההצעות יכולים להיות גדולים במיוחד. חברת תרגום אחת תיתן לכם הצעה שיכולה להיות יקרה בעשרות אחוזים מהצעה שנתנה חברה אחרת. השיקולים שמנחים אותנו בקביעת הצעת מחיר לתרגום קשורים לאורך המסמך, אופיו וסוגו, השפה בה הוא כתוב והשפה שיש לתרגם אליה וכן המועד הדרוש לקבלת תוצאה (דד ליין). אם יש לכם דד ליין דחוף במיוחד ונצטרך בשל כך לתעדף את העבודה ראשונה, זה עשוי לעיתים להשפיע על המחיר. הצעת המחיר הסופית היא שקלול של הפרמטרים שציינו (ואחרים).

סודיות מלאה בתהליך מובטחת!
כדי לתת הצעת מחיר על המתרגם לראות למעשה את המסמך. זה אומר שהוא נחשף אליו גם במידה והוא לא זה שיתרגם אותו בסופו של דבר. בדיוק מסיבה זו אנחנו מקפידים על סודיות מובטחת בתהליך מתן הצעת מחיר ונכונים גם לחתימה על טופס שמירת סודיות במידת הצורך. כשאתם מבקשים הצעת מחיר ממתרגם עצמאי או מחברת תרגום התעקשו על הבטחה לשמירת סודיות בכל סוג של מסמך.

מחירים הוגנים ומקצועיות מלאה
תרגום מקצועי ואמין עולה כסף! בטח יותר מאשר להשתמש במנועי התרגום החינמיים שזמינים לכל דורש ברחבי האינטרנט. למרות שזה דורש השקעה כספית ולמרות שיש אפשרות לתרגם בחינם, תרגום מקצועי הוא הדרך שלכם להיות רגועים ובטוחים שהתוצאה הסופית תהיה אמינה ומדויקת, מה שלא ניתן לומר על שימוש בתרגום אוטומטי. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולמלא טופס און ליין לקבלת הצעת מחיר לתרגום. אנחנו מתחייבים למחירים הוגנים ולתוצאה סופית מקצועית ומדויקת.
עוד בבלוג:
השפה האנגלית מקיפה אותנו ונדמה שהיום קשה להתנהל בלעדיה וזה נכון עוד יותר בעולם העסקי. כשאנחנו מנהלים קשרים עסקיים עם לקוחות מכל קצוות תבל, יש לאנגלית חשיבות רבה יותר
אם הייתם יודעים לבדוק את עבודת המתרגם עד הסוף כנראה שלא הייתם זקוקים לשירות הזה באמת. הכנו מדריך פשוט לבחירת שירותי תרגום עם 3 דגשים עיקריים שכדאי לכם לבדוק
תרגום מקצועי ואמין הוא חשוב בדיוק כמו כתיבת המסמך המקורי. אז איך מתמחרים שירותי תרגום מקצועיים? מהי השיטה המקובלת ואיך ניתן לחסוך עלויות? הנה כל התשובות.
קרה לכם שעיינתם במסמך משפטי ולא הבנתם את המילים שכתובות בו אפילו שהיו כתובות בשפה העברית? כנראה שמדובר בשפה הסודית של אנשי עולם המשפט. כך תדעו להבין אותה:

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630