שירותי תרגום מומלצים

חשוב לכם שתקבלו את התרגום במהירות, חשוב לכם שהתוצאה תהיה מדויקת, שהיא תהיה אמינה ונאמנה למקור ובאופן כללי שהמסמך המתורגם יעשה עבורכם את השירות הטוב ביותר.

זה נכון גם עבור מסמכים רשמיים כמו למשל דיפלומות, מסמכים משפטיים או דוחו"ת פיננסים אך גם עבור מסמכים אישיים יותר כמו למשל שיר, סיפור או חלקים מיומן. תרגום היא משימה מורכבת ומאתגרת וכדי שהיא תסתיים בהצלחה היא חייבת להיעשות במקצועיות. פועלות היום בשוק לא מעט חברות תרגום וגם מתרגמים עצמאיים אך לצערנו לא כולם מקצועיים ולא כולם יספקו לכם את התוצאה הטובה ביותר. הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים.

מהו תרגום מקצועי?
כפי שציינו תרגום מומלץ הוא תרגום שמתבצע בצורה מקצועית ומספק תוצאה נאמנה למקור. חשוב לזכור שלכל שפה יש את הביטויים השגורים בה, את הסלנג הנפוץ בה, את כפי המשמעויות ואת הניואנסים הקטנים שצריך להכיר. מתרגם מומלץ אמור להיות בקיא בכל הדברים האלו בשתי השפות: גם בשפה בה המסמך כתוב וגם בשפה שאליה הוא מתרגם את המסמך. תרגום מקצועי מביא לתוצאה של מסמן נאמן למקור גם במילים וגם במסר ובמשמעות.

איך תדעו שהמתרגם שבחרתם הוא מומלץ?
העניין עם חברות תרגום ומתרגמים הוא שלא ניתן לדעת מה תהיה התוצאה עד שלא מקבלים אותה, וגם כאשר מקבלים אותה לא ניתן לדעת אם היא טובה או לא (בהנחה שאיננו בקיאים בשתי השפות). אז איך בוחרים שירותי תרגום מומלצים? קודם כל מבררים לגבי הניסיון של המתרגם וההיכרות שלו עם השפות. שנית, עליכם לברר מהו לוח זמנים ולדאוג שהם יעמדו בו. כדאי גם לברר המלצות וחוות דעת של אנשים שהשתמשו בשירותי התרגום האלו ולברר מה החוויה שהייתה להם.

ומה לגבי מנועי תרגום חינמיים? מהם המומלצים שבהם?
עם התפתחות הטכנולוגיה התפתחו גם מספר לא מבוטל של מנועי תרגום חינמיים לחלוטין. לכאורה נדמה כי מדובר בעסקה טובה ומשתלמת: אתם מכניסים את המילה או את הטקסט שאתם צריכים לתרגם, מקלידים את השפה הדרושה ובתוך שניות בודדות מקבלים את התוצאה המתורגמת. חשוב להבין שמדובר בקסם של שירותי תרגום אוטומטיים ללא התערבות אנושית וככאלה הם לעולם לא יוכלו לתת תוצאה מבוקרת ואחראית. אם אתם צריכים לתרגם מילה אחת או שתיים זה יכול לעזור, אך במקרה של תרגום טקסט ארוך יותר אין להסתמך עליהם.
עוד בבלוג:
ישנם מספר צעדים בלתי נמנעים בבואכם לבחור משרד תרגום כאשר המשימה הולכת ונהיית מורכבת יותר באיזור המרכז מפאת המבחר הרב. נעבור על הדגשים החשובים ועל מה לא כדאי לפספס בבחירת משרד תרגום
אם תרגום היה רק עניין טכני אפשר היה להסתמך ב 100% על שירותי תרגום אוטומטיים אך המעבר בין שפות כשמדובר בתוכן שיווקי מוכרח להיות מדויק ומעביר את כל הניואנסים בצורה נכונה
השפה האנגלית מקיפה אותנו ונדמה שהיום קשה להתנהל בלעדיה וזה נכון עוד יותר בעולם העסקי. כשאנחנו מנהלים קשרים עסקיים עם לקוחות מכל קצוות תבל, יש לאנגלית חשיבות רבה יותר
בתרגום משפטי לעורכי דין אין מקום לפשרות. דרושה רמה גבוהה, ידע ספציפי וניסיון. אנו באימג´ן תרגומים מתמחים בתרגום משפטי ומעניקים שירות מקצועי למשרדי עורכי דין

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630