סוגים של שירותי שפה לחברות

בעולם גלובאלי כמו שלנו, בו חברות ועסקים מכל העולם מוכרים ללקוחות מכל העולם, שירותי תרגום ופתרונות שפה שונים הם רלוונטים יותר מתמיד

בתור בעלי חברות אתם וודאי מרגישים את זה על בשרכם ומבינים טוב יותר מאיתנו עד כמה זה נחוץ לתרגם את החומרים שלכם למגוון רחב של שפות. כך תוכלו להגיע ללקוחות רבים יותר, להגדיל את הפעילות העסקית שלכם, לצמוח ולגדול. מהיום שפה זרה אינה מכשול יותר! אנחנו ב- emagin translations מספקים שירותי תרגום ומגוון רחב של פתרונות שפה לחברות ועסקים. הנה חלק מהשירותים שתמצאו אצלנו.

תרגום אתרי מכירות ואתרי תדמית
אתרי המכירות (אי קומרס) מהווים את הדרך הטובה ביותר למכור מכל מקום בעולם ולכל מקום בעולם. אלא שכדי להגיע ללקוחות ממדינות זרות צריך לדאוג שכל התוכן באתר יהיה מתורגם בצורה איכותית ומדויקת. במקרה הזה מנועי התרגום החינמיים לא עושים עבודה מספקת ואפילו גורמים לנזק גדול. תרגום אתר מכירות (וכמובן שגם אתר תדמיתי) צריך להיות מדויק ואמין אך גם מותאם לסלנג ולניואנסים הקטנים בשפה המתורגמת. רק כך ניתן לגרום לכמות המכירות הרצויה ואת זה רק מתרגם מקצועי יוכל לעשות.

תרגום חוזים עסקיים ומסמכים משפטיים
כאשר מרחיבים פעילות עסקית אל מדינות זרות מעבר לים באופן אוטומטי "צצים" להם הסכמים חדשים וערימות של מסמכים משפטיים שיש צורך בתרגום שלהם. גם שירותים מסוג זה אנחנו מעניקים תוך הקפדה על תרגום משפטי אמין ומדויק. המתרגמים שלנו לא רק שולטים בשתי השפות, אלא גם בנוסחים משפטיים מקובלים. נשמח לעמוד לשירותכם!

תרגום, הגהה ועריכה של תוכן שיווקי פרסומי
דיברנו על אתרי מכירות ועל חוזים ומסמכים, אבל הדרך הטובה ביותר להרחיב את מאגר הלקוחות שלכם ולהגיע גם ללקוחות שלא דוברים את השפה שלכם, היא באמצעות תוכן שיווקי איכותי. אנחנו עוסקים בתרגום של קטלוגים, ברושורים, חוברות פרסומיות, וכל חומר פרסומי אחר. בנוסף לתרגום אנחנו מבצעים עריכה של החומרים, הגהה ובעיקר דואגים שהם יהיו איכותיים ומדויקים לקהל היעד שלכם. צוות המתרגמים שלנו בעל ניסיון רב של תרגום חומרים שיווקים לחברות ועסקים במגוון רחב של שפות. נשמח לעזור לכם לצמוח.
עוד בבלוג:
מהימנות של מסמכים שמקורם במדינה אחרת יכולה להישמר רק כאשר לצד המסמך המתורגם תופיע חתימת נוטריון אשר מאשרת כי מדובר בתרגום מדיוק ככל שניתן הנאמן לשפת המקור.
שירותי התרגום האוטומטים הם אמנם זמינים וחינמיים אך הם עלולים לעלות לכם במחיר כבד . הנה שלושה מקרים בהם ממש לא מומלץ להיעזר בהם וכדאי להשקיע בתרגום מקצועי.
מתרגמים פרילנסרים הם פתרון טוב לחברות בכל סדר גודל הזקוקות לשירותי תרגום שוטפים. מתרגם בית שמכיר את הפעילות ואת עולם המושגים יספק תוצאה מדויקת הרבה יותר
אנחנו יודעים שהפיתוי להשתמש בתוכנות התרגום החינמיות הוא גדול במיוחד ובכל זאת ממליצים לכם לשקול את זה שנית. הנה שלוש סיבות שישכנעו אתכם להשתמש בתרגום מקצועי:

קבלו הצעת מחיר לשירותי תרגום ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630