תרגום לרוסית

שנים של ניסיון בתרגום מסמכים לרוסים מאפשרות לנו להעניק ללקוחותינו את שירותי התרגום הטובים ביותר

בין מגוון השפות שאנחנו מתרגמים אליהן ומהן ישנה גם השפה הרוסית. המתרגמים שלנו בעלי שליטה מלאה ברוסית (ובשפות נוספות) ומקפידים על תרגום איכותי, מדויק, מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. נשמח לעמוד לצידכם ולתרגם לכם באופן מהיר ואיכותי את המסמכים הדרושים שלכם: מסמכים משפטיים, מכתבים אישיים, שירים וסיפורים, מסמכים פיננסיים (כולל דוחו"ת) ולמעשה כל מסמך שתזדקקו לו. אנחנו מקפידים ביתר שאת על עמידה בלוח הזמנים שנקבע כדי שתוכלו להשתמש במסמכים המתורגמים לכל מטרה שעומדת בפניכם.

רוסית היא לא רק אחת השפות הפופולריות בעולם, אלא גם אחת השפות המדוברות בישראל. זוהי לא הפתעה גדולה, הן בשל עוצמתה של רוסיה והן בשל העובדה שיש היום בישראל למעלה ממיליון בני אדם הדוברים רוסית כשפת אם, או לכל הפחות כשפה שנייה. קהילה זו, ולצדה גם עשרות עסקים ומותגים קטנים וגדולים אחד, כולם זקוקים מפעם לפעם לשירותי תרגום לרוסית. בין אם מדובר בתרגום תעודה פורמלית, ספר, מודעת פרסום ואפילו תרגום מאמרים אקדמיים או פוסטים שיווקיים לרשתות החברתיות, התרגום שלהם חייב להיות מהוקצע ומרשים מאוד.

מי יכול להציע תרגום לרוסית?
אם רוסית היא שפת האם שלכם ואתם מרגישים בטוחים ונינוחים בתרגום מסמכים שונים, אתם בהחלט יכולים לעשות את זה לבד. עם זאת, מי שאיננו בקיא ברזי השפה או במונחים המקצועיים, רצוי שיבצע תרגום לרוסית באופן מקצועי בלבד. למעשה, רק עם מתרגם דובר רוסית שמכיר היטב גם את המונחים הרלוונטיים (מעולמות העסקים, המשפט או הכלכלה לדוגמה) תוכלו לקבל תוצאה טובה באמת, בלי כל אותן טעויות מביכות שעשויות לעורר את התפיסה השגויה לפיה התרגום בוצע באופן אוטומטי, למשל באמצעות גוגל טרנסלייט.

הטקסט שלכם – התרגום שלנו
חברת Emgain Translations מכירה היטב בחשיבותו של תרגום איכותי שמותאם באופן מלא לקהל היעד שלכם, והצוות המנוסה שלנו יודע לתרגם כל מסמך, מכל עולם תוכן. כדי להבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר נתכנן יחד את דרישות הפרויקט, נתאם את הציפיות שלכם מהתרגום ונקבע לוחות זמנים להשלמת העבודה כולה. בשיתוף פעולה פורה ועם המתרגמים המקצועיים ביותר שלנו, תרגום לרוסית הופך למשימה פשוטה ויעילה הרבה יותר. כך תוכלו להתפנות למשימות השוטפות שלכם, ואת הטיפול בצרכי התרגום שלכם תוכלו להשאיר למומחים.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר
קבלו הצעת מחיר לתרגום לרוסית ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630