תרגום סימולטני / תרגום עוקב

גם המתרגמים המקצועיים והמנוסים ביותר מודים כי תרגום סימולטני הוא עולם שונה לחלוטין, עם חוקים משלו ועם כללי משחק מורכבים למדי.

תרגום טקסט מתבצע בימינו לרוב עם מחשב, תוכנה מקצועית ושפע של זמן לבחור בקפידה כל מילה - תרגום סימולטני מחייב חלוקת קשב בלתי רגילה. מצד אחד נדרש המתרגם להאזין לכל מילה של הדובר, ומצד שני הוא אמור לספק שירות תרגום מהיר ומידי, בלי זמן עודף למחשבה או לניסוח. אלא שלמרות המורכבות, יש מצבים שבהם תרגום סימולטני הוא הפתרון האידאלי.

1 - תרגום סימולטני בכנס מקצועי
מאות מוזמנים צפויים להגיע אל הכנס המקצועי, חלקם אף מגיעים ממדינות שונות בעולם. כדי להבטיח להם תוצאה מצוינת בחרתם את המרצים הטובים ביותר, הרכבתם לוח זמנים עשיר ויצרתם עולם תוכן מרתק במיוחד. תרגום סימולטני הוא הצעד המתבקש באירוע מהסוג הזה, שבו משתתפים רבים צריכים לקבל תרגום בזמן אמת. הם רוצים להבין את הדוברים על הבמה, בין אם הם משתתפים בפאנל או מעבירים הרצאה. הצבת תאי תרגום עם מערכות שמע מתקדמות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה היא שתאפשר לכם לתרגם כל הרצאה לאנגלית, לספרדית ולכל שפה רלוונטית אחרת.

2 - תרגום סימולטני בבית המשפט
הליכים משפטיים שונים (לרבות גישור או דיון בבית המשפט) מחייבים תקשורת ברורה ומדויקת בין כל הצדדים, אבל מה אפשר לעשות כשהדיון כולו מתנהל בעברית, בעוד צד אחד כלל איננו דובר את השפה? כאן נכנס לתמונה המתרגם, זה שמסוגל להאזין לדוברים השונים, לתרגם את הנאמר במהירות ובזמן אמת. בזכותו ההליך כולו מתנהל בצורה תקינה, ללא "קצרים בתקשורת" וללא פגיעה באף אחד מהצדדים.

3 - תרגום סימולטני באקדמיה
הצורך בתרגום איכותי ומהיר קיים גם בעולם האקדמיה, בפרט כאשר מתארח מרצה בינלאומי, או כאשר הרצאתו של דובר מקומי מועברת במקביל לעשרות ואף מאות מאזינים מכל העולם. מתרגם סימולטני שמכיר היטב את עולם המושגים ואת התחום האקדמי, וגם שולט באופן מושלם בשפות המקור והיעד, הוא זה שיאפשר לדובר להתמקד בהרצאה ובמסרים המרכזיים שלו – בזמן שהמאזינים יוכלו להאזין בקשב רב, ולהבין כל מילה.

תרגום סימולטני מקצועי בלבד
יש מכנה משותף ברור לכל אחד מהתרחישים שתוארו כאן – הכנס המקצועי, ההרצאה האקדמית וההליך המשפטי, כולם מחייבים תרגום איכותי ואנשי מקצוע ששולטים לא רק בשפה, אלא גם בעולם המונחים הרלוונטי. צוות המתרגמים המנוסה של Emagin Translations יעמוד לרשותכם בכל אחד מהמצבים הללו, ובמצבים רבים אחרים. אופיו הייחודי והתובעני של התרגום הסימולטני הם שמחייבים אותנו למקצועיות ללא פשרות, והצוות שלנו יודע לעשות את זה בצורה הטובה ביותר, כדי להבטיח לכם תרגום מצוין.
קבלו הצעת מחיר לתרגום סימולטני / תרגום עוקב ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630