כתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות

היום כבר ידוע לכל בעל עסק, קטן או גדול, שהתוכן הוא אחד הדברים החשובים ביותר

המילים הנכונות, המסר המדויק והאופן שבו אנחנו מגישים ללקוח את המידע שהוא צריך (או את זה שאנחנו חושבים שהוא צריך) הם קריטיים. תוכן איכותי תורם לקידום האורגני, לשיווק נכון ולעסק בכלל. הבעיה מתחילה כשאנחנו מבינים שלצד הקהל הישראלי מסתתרים עוד כמה קהלי מטרה שגם אליהם אנחנו צריכים להגיע. כך נולד הצורך בתכנון וכתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות, לרבות אנגלית, צרפתית, ספרדית ורוסית.

כתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות דורש מיומנות
יכול להיות שיש לכם אנגלית לא רעה ואתם זוכרים היטב את שיעורי הערבית מהתיכון. אלא שזה לא תמיד מספיק. כתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות היא משימה מאתגרת הדורשת שליטה מלאה בשפה, ולא רק בכללי הדקדוק שלמדנו בבית הספר או באוצר המילים שאפשר למצוא גם ברשת. הניואנסים הקטנים, הסלנג המדויק והביטויים המשקפים את התרבות של הקורא – ולא את התרבות של שפת המקור – אלה הם הפרטים החשובים באמת. כדי לבצע כתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות ולעשות את זה נכון חשוב להיעזר בכותבי תוכן ששולטים בשתי השפות (היעד והמקור) כשפת אם, ויודעים ללהטט ביניהם במיומנות.

כתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות – ללא פשרות
מעל לכל חשוב לזכור כי כתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות מחייבת מקצועיות וניסיון מקצועי בכתיבה שיווקית מצד אחד, ובתרגום מן הצד השני. במקביל לשירותי תרגום מציעה חברת Emagin Translations מגוון רחב של שירותי כתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות, בדיוק לפי הצורך שלכם. עם כותבים עתירי ניסיון ומתרגמים ותיקים ומיומנים, כל טקסט ייכתב בהתאם לצרכים המדויקים שלכם. הוא יעביר את המסר בצורה מושלמת, ייגע בנקודות החשובות באמת ויבהיר לקוראים שלכם שאתם שמים לב לכל פרט קטן. במקום תרגום פשוט באמצעות מנועי החיפוש, אלה שמספקים לרוב תוצאות בינונית (במקרה הטוב) תקבלו טקסט איכותי, נגיש, קריא ומזמין. הוא יהיה כזה בכל שפה, הוא יגיע לקוראים והוא יניע אותם לפעולה. וזו בדיוק המטרה של הכתיבה השיווקית.
קבלו הצעת מחיר לכתיבת תוכן שיווקי בשפות שונות ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630
חייג/י
נגישות נציג נווט אלינו
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות