תרגום לערבית

כפי שברור וידוע לכולנו, ערבית היא אחת השפות המדוברות בישראל

רבים לומדים את השפה ברמה כזו או אחרת כבר במהלך לימודי התיכון. עם זאת, תרגום לערבית הוא נושא מורכב ורגיש גם בקרב הישראלים המתורגלים היטב בשפה. הסיבה העיקרית לכך היא שיש פערים רבים בין השפה הנלמדת בבית הספר לשפה שבה משתמשים במדינות ערביות שונות, ותכנים שונים ראויים לתרגום מקצועי ואיכותי בהתאם. כך קיים הבדל בין תרגום משפטי לתרגום עסקי, ובין תרגום של מסמכים פורמליים לתרגום של דוחות פיננסיים.

יש לכם מסמך משפטי שאתם חייבים לתרגם לערבית? אולי תעודת נישואין? אולי בכלל מכתב אישי שחשוב לכם שגם קוראי ערבית יוכלו להבין? אנחנו כאן לשירותכם! חברת imagin translations עוסקת בתרגום לערבית כבר שנים רבות ועומדת בכל משימות התרגום בהצלחה רבה. צוות המתרגמים לערבית שלנו בעל שליטה מלאה בערבית ובעברית ומתרגם מסמכים מכל הסוגים. מסמכים משפטיים רשמיים, תרגום נוטריוני, מכתבים אישיים, דוחו"ת כלכליים, ספרים, שירים או כל דבר אחר. אנחנו מקפידים על תרגום מדויק, אמין, איכותי ומקצועי. ובנוסף לכך אנחנו מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים שנקבע. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

תרגום שמותאם לקהל המקומי
כאמור, במדינות ערביות שונות אנחנו עשויים להיתקל בניבים שונים, ומילה בעלת משמעות מסוימת בתרבות אחת עשויה להיתפס באופן שונה לחלוטין אצל תרבות אחרת – על אף ששתיהן דוברות שפה אחת משותפת. הניואנסים הללו מחייבים את תשומת לבו של המתרגם המקצועי, ובביצוע תרגום לערבית יש לבחון לעומק את קהל היעד, את התרבות המקומית ואת הביטויים והמונחים הנכונים שמתאימים בדיוק להם. יתרה מכך, מילים מסוימות עשויות לשנות לחלוטין את ההקשר ואת הטקסט כולו, בעוד מתרגם מקצועי יודע לבחור בקפידה את הניסוחים האידאליים ואת המילים המתאימות ביותר.

תרגום לערבית ללא פשרות
כדי להבטיח תרגום לערבית שעונה על הצרכים והדרישות שלכם, חברת Emagin Translations מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות מותאמים אישית, וצוות מיומן של מתרגמים מומלצים בעלי ניוסין רב בערבית - ובעולמות תוכן שונים. צוות המתרגמים המיומן שלנו יודע להעניק לטקסט שלכם את התרגום הטוב ביותר, להציג את הרעיונות ואת המסרים שלכם במדויק ולהתאים כל מילה ומשפט לשפה המקובלת אצל קהל המטרה שלכם. תשומת הלב הזו לפרטים הקטנים היא שתאפשר לכם להגיע אל הנמענים שלכם בצורה פשוטה ונגישה, לספר את הסיפור שלכם ולהפיק את התוצאות הטובות ביותר.
קבלו הצעת מחיר לתרגום לערבית ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630