תרגום מקצועי לעסקים

האנגלית שלכם לא רעה בכלל. בתיכון קיבלתם ציון כמעט מושלם באנגלית, וגם במהלך הטיול של אחרי הצבא תרגלתם את השפה היטב.

אתם מתקשרים עם לקוחות במיילים, משוחחים עם משקיעים פוטנציאליים ובאופן כללי מסתדרים היטב. הבעיה מתחילה דווקא ברגע שבו אתם עובדים על הסכם שותפות גדול, על עסקת מכירה ענקית או על מצגת שאמורה להפיל את הלקוח מהרגליים – ולגרום לו לחתום על הצ'ק השמן. אלה הם הרגעים שבהם תרגום מקצועי לחברות נכנס לתמונה, ויש המון סיבות טובות לא לוותר עליו.

שירות תרגום מקצועי לעסקים הוא מדויק יותר
ניסחתם הסכם בעברית, עורך הדין שלכם עשה עבודה מעולה ועכשיו הגיע הזמן לתרגם את ההסכם כדי שגם הלקוח או המשקיע שלכם יסכימו על תוכנו. אלא שגם השימוש בכלי תרגום כמו מורפיקס או גוגל טרנסלייט צפויים לאכזב בגדול. כפי שהייתם זקוקים לשירותיו של עורך דין מוסמך כדי לנסח את ההסכם מלכתחילה, לזהות את המלכודות האפשריות ולהימנע מאי-הבנות ומסעיפים מעורפלים שמותירים אתכם חשופים, גם תרגום מקצועי לחברות דורש את תשומת הלב הזו. מתרגם עם ניסיון בתחום תרגום משפטי יחסוך מכם את הניסוחים הבעייתיים, אלה שמותירים אתכם חשופים מדי.

תרגום עסקי מקצועי חוסך לכם מבוכה
גם אם אתם שולטים בשתי השפות (המקור והיעד) וגם אם אין כל מונח מקצועי שעשוי להפתיע אתכם, תרגום לא מדויק עשוי לעורר מבוכה גדולה מאוד, ובפרט כשמדובר בהצעת מחיר או במצגת עסקית. מילה עם כפל משמעות עשויה להישמע אחרת לחלוטין בשפה זרה, ועוד לא אמרנו מילה על ההבדלים הלא-קטנים בין אנגלית בריטית לבין האנגלית האמריקאית. ההבדלים בין השפות קיימים ורק אם אנחנו יודעים לזהות אותם אנחנו יודעים לספק תרגום ברמה גבוהה באמת, כזה שלא מותיר מקום לספקות ומעל לכל – לא מכיל טעויות מביכות שתצטרכו להתנצל עליהן בהמשך.

תרגום מקצועי מספק מענה מגוון
בעולם הקטן שבו אנחנו חיים סביר להניח שאתם מנהלים קשרים עסקיים עם לקוחות מכל מקום אפשרי, מאנגליה עד דרום אמריקה, מאוסטרליה עד צרפת. כדי לתקשר בצורה יעילה ונכונה עם כולם, שירותי תרגום מקצועי לחברות מבטיחים לכם מענה שמתאים לכל לקוח באופן ספציפי.

צוות מתרגמים Emagin Translations מורכב ממקצוענים במגוון רחב של שפות, יספק את התוצאה הטובה ביותר – בדיוק לפי צרכי העסק שלכם.
קבלו הצעת מחיר לתרגום מקצועי לעסקים ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630