תרגום מסמכים לקראת השקעה

כדי שהעסקים שלכם יוכלו: לגדול, להתפתח, לחתום על עיסקאות גדולות ולגייס משקיעים

עליכם לגייס את הטובים ביותר לשורותיכם. זהו לא המקום להתפשר על תרגום בינוני, כמו שלא תתפשרו על איכות המצגת שלכם למשקיעים. אתם יודעים שבנקודה זו, טעות עשויה לעלות לכם בעתיד החברה. כאשר אתם מחפשים משקיעים, אינכם רוצים להגביל את עצמכם למשקיעים ישראליים בלבד. כאשר אתם פועלים לגיוס כספים ממשקיעים פרטיים (אנג'לים), קרנות הון או חברות השקעה גדולות, תידרשו לתרגם שורה ארוכה מאוד של מסמכי גילוי נאות (Due-Diligence) המשקפים את מצבה של החברה, ואשר על בסיסם יחליטו המשקיעים אם ברצונם להשקיע בחברה שלכם. תרגום מסמכים אלו דורש מומחיות מיוחדת, דיוק ברמה הגבוהה ביותר והכרת הניואנסים של שפת היעד, כי ידוע שעסקה יכולה ליפול על קוצה של יוד, על פרשנות מוטעית או בחירה לא מוצלחת של מילה. בבחירת שירותי התרגום, תיבחן המקצועיות שלכם והאופק לו את צופים לחברה. אל תתפשרו על פחות ממצוינות.
קבלו הצעת מחיר לתרגום מסמכים לקראת השקעה ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630
אנחנו יודעים כמה אתם שואפים למטרות האלו ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להצליח! נכון שכל מסמך שנכתב בחברה הוא חשוב אבל למסמכי גילוי נאות יש חשיבות גדולה במיוחד. מסמכים אלו הם הבסיס לכל השקעה או פעולה כלשהי שמבצעת חברה והם שישקפו את אמינות ומקצועיות החברה. אתם וודאי יודעים שבכל עסקה שמתבצעת עליכם להציג מסמכי גילוי נאות וכאשר יש צורך בתרגום שלהם, זה צריך להיעשות על הצד הטוב ביותר. אין מקום לטעויות ואין הזדמנות שנייה. תרגום מסמכי גילוי נאות הוא תורה שלמה הכוללת כללים וחוקים קפדניים. צוות המתרגמים שלנו בחברת emagin translations בקיא בכל הנדרש לתרגום מדויק ואמין של המסמכים החשובים האלו ובעל ניסיון רב ומוכח בכך.

תרגום מסמכי גילוי נאות מעברית לאנגלית
כל חברה (ציבורית או פרטית) ניסחה לעצמה מסמכי גילוי נאות שישקפו בצורה המדויקת והאמינה ביותר את השירותים שהיא מספקת. בניסוח המסמכים האלו הושקעה מחשבה רבה והם משרתים את החברה בביצוע פעולות רבות.  פעמים רבות נתקלו חברות בצורך לתרגם את המסמכים האלו לאנגלית לטובת גיוס משקיעים, לקוחות או חתימה על הסכמים מעבר לים. בתרגום של המסמכים, בדיוק כמו בניסוחם המקורי, צריכה להיות מושקעת מחשבה רבה והם צריכים לשקף מקצועיות והבנה גבוהה. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהם מייצגים את ערכי החברה בצורה האמינה ביותר שתסייע לכם להתקדם ולהצליח.

תרגום מסמכי גילוי נאות ללקוחות
מסמכי גילוי נאות משמשים גם לצורך הצגתם בפני לקוחות לפני שהם רוכשים מוצר או שירות מסוים. כאשר שואפת חברה להתרחב ולהציע את שירותיה גם מעבר לים עליה לדאוג למסמכים האלו מתורגמים בצורה המקצועית ביותר. נשמח לעמוד לצידכם ולתרגם בעבורכם מסמכי גילוי נאות למגוון שפות. נשתמש בניסיון הרב שצברנו בתחום ובידע רב בתרגום מונחים משפטיים וכלכליים כאחד.

עלות תרגום מסמכי גילוי נאות
מחירו הסופי של תרגום מסמכי גילוי נאות תלוי בהיקף המסמך ובגורמים נוספים. נשמח לתת לכם הצעת מחיר לתרגום לאחר שנבחן את המסמכים לעומקם ובכל מקרה שתבחרו בנו אנו מתחייבים על סטנדרטיים גבוהים במיוחד של דיוק, איכות ואמינות. תרגום מסוג זה הוא לא מסוג הדברים שכדאי להתפשר ולנסות לחסוך בהם שכן המסמכים האלו הם בעלי השפעה והשלכות רבות במיוחד.