תרגום מסמכים משפטיים לשפות זרות

משרדי עורכי דין, חברות קטנות ותאגידי ענק. לכולם יש צורך אחד משותף, והוא הצורך בתרגום מסמכים משפטיים לשפות זרות.

אין ספק שלכל אחד מהגורמים הללו יש אופי שונה לחלוטין, קהל יעד ייחודי ומאפיינים שמעניקים לו את הקסם שלו, אבל כולם נעזרים בשירותים משפטיים. הם חותמים על הסכמים עם לקוחות או על חוזי עבודה, מתנהלים מול משרדי ממשלה מקומיים או מעבר לים, וזקוקים לא פעם למסמכים משפטיים באנגלית, בצרפתית או באיטלקית, למשל. השאלה היא האם התרגום יתבצע באופן מקצועי ואיכותי, והאם יש מקום לפשרות בכל הקשור לתרגום מסמכים משפטיים לשפות זרות.

תרגום משפטי איכותי ומדויק
תרגום מסמכים משפטיים לשפות זרות הוא תרגום שמומלץ להשאיר בידי המתרגמים המקצועיים והמנוסים ביותר. נכון, עם כלי תרגום אוטומטיים אפשר לנסות ולתרגם טקסטים פשוטים למדי, אבל המונחים המשפטיים דורשים רגישות גבוהה הרבה יותר. הם דורשים היכרות טובה עם עולם המשפט בכלל ושליטה מלאה בתחומי התמחות ספציפיים. במילים אחרות, גם המתרגם האקדמי הטוב ביותר שתמצאו באנגלית או בצרפתית עשוי להתאים לכם קצת פחות. תרגום מסמכים משפטיים לשפות זרות מחייב ניסיון במסמכים משפטיים ובתרגום כל אותם ביטויים משפטיים וניסוחים מפולפלים שמאפיינים הסכמים ומסמכים פורמליים אחרים. במקומות האלה בדיוק נמדדת המקצועיות, שכן ניסוח מעורפל או לקוי הוא לא פחות מאשר פרצה, בדיוק המצב שממנו אנחנו שואפים להימנע.

כך מתבצע תרגום מסמכים משפטיים לשפות זרות
אם אתם שואפים להשיג תרגום מקצועי באמת ולקבל מסמך שמשקף באופן המדויק והאמין ביותר את מסמך המקור שלכם, אתם בהחלט זקוקים לגורם מקצועי המיומן בתרגום מסמכים משפטיים לשפות זרות. מתרגם השולט בשפות המקור והיעד מצד אחד, אבל גם בעגה המשפטית ובדיני ארץ המקור והיעד, הוא בדיוק המתרגם הדרוש כדי שתקבלו את התרגום האיכותי מכל. אנחנו ב-Emagin Translations מעמידים לרשותכם צוות מתרגמים משפטיים עתיר ניסיון במגוון רחב של שפות. כך תוכלו לבצע תרגום מסמכים משפטיים במבחר אדיר של שפות, בהתאם לצרכים שלכם, וללא פשרות. כל מתרגם שולט תמיד בשלוש שפות במקביל: שפת המקור, שפת היעד, והשפה המשפטית. רק השילוב בין שלושתם יספק תוצאה מדויקת.
קבלו הצעת מחיר לתרגום מסמכים משפטיים לשפות זרות ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630