תרגום לצרפתית

לא מספיק לדעת צרפתית כדי לתרגם בהצלחה מסמכים לצרפתית. צריך לשלוט באופן מלא גם בשפה השנייה ובנוסף לכך צריך להכיר סגנונות שונים בשפה, ביטויים, סלנג, חידושים בשפה, וכו'.

רק שילוב בין הכרות מלאה עם השפה לבין הכרות עם ביטויים וסגנונות כתיבה מביא לתרגום מקצועי מושלם של מסמכים. צוות המתרגמים בעל ניסיון רב בתרגום לצרפתית ומצרפתית ומקפיד על תרגום מדויק שתואם לסגנון המסמך. אנחנו מתרגמים מסמכים משפטיים, מכתבים אישיים, תעודות רשמיות, סיפורים, שירים או כל דבר אחר. אנחנו מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, על אמינות, ועל איכות. נשמח לעמוד לשירותכם ולתרגם עבורכם מסמכים שישמשו אתכם. אתם יכולים לסמוך עלינו!

אין ספק שיש מערכת יחסים טובה למדי בין ישראל לצרפת, עם תיירות הדדית וכן יחסים עסקיים בין תושבי שתי המדינות. קשרים אלה הופכים את הצורך בקבלת תרגומים איכותיים לדרישה בסיסית וחשובה מאוד, וכדי להשיג את המענה האידאלי לצורך הזה אנחנו זקוקים לפתרונות מקצועיים באמת. חברת Emagin Translations מציגה את הפתרון האולטימטיבי עבורכם: תרגום לצרפתית שמתאים בדיוק לכם, לצרכים האישיים או העסקיים שלכם, וכמובן גם לקהל היעד.

המכשול: פערי שפה
גם אם למדתם צרפתית בתיכון, הוספתם לעצמכם קורס יסודי במהלך הלימודים האקדמיים או ניסיתם ללמוד בעצמכם שפה חדשה וחשובה, תרגום לצרפתית מחייב מקצועיות והיכרות טובה יותר עם השפה. זאת משום שיש פערים לא קטנים בין הצרפתית שנלמדת בקורסים האקדמיים השונים לבין הניבים והניסוחים שבהם נעשה היום שימוש בקרב הקהל הצרפתי. אם כן, כשאתם מעלים פרסומת חדשה בצרפת או מתכננים לפרסם ספר מתורגם, רצוי שכל מילה תנוסח כהלכה, וכל ביטוי יתאים לא רק לטקסט – אלא גם לקוראים הפוטנציאליים.

הפתרון: תרגום לצרפתית בחברת Emagin
כדי לגשר על פערי השפה ולהציע התאמות מושלמות לכל ביטוי שבו בחרתם בטקסט שלכם, חברת Emagin Translations מציעה לכם את מכלול השירותים הדרושים תחת קורת גג אחת. עם מתרגם מוסמך ומנוסה ששולט היטב בצרפתית אבל גם בעולם התוכן הרלוונטי אליכם. זוהי הדרך להבטיח תרגום לצרפתית על פי כל הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובהתאם לצרכים הייחודיים שלכם. מעל לכל זוהי ההזדמנות שלכם ללטש ולדייק את הטקסט החשוב כל כך, זה שמייצג אתכם, את המותג ואת העסק שלכם. עם הצוות המצוין שלנו ועם שירות אישי ומלא לכל אורך הדרך, התרגום האיכותי נמצא ממש בהישג ידכם.
קבלו הצעת מחיר לתרגום לצרפתית ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630