תרגום לסינית

עבורנו אין שום דבר שהוא "כמו סינית" - אפילו סינית...

למרות שסינית נחשבת לאחת השפות המאתגרות והמורכבות ביותר, אנחנו עומדים בהצלחה רבה בתרגומים לשפה הסינית. צוות המתרגמים שלנו בעל בקיאות ושליטה מלאות בשפה הסינית ועוסקים בתרגום מסמכים מכל הסוגים. מסמכים משפטיים, מסמכים כלכליים ודוחו"ת כספיים, תעודות רשמיות או מכתבים אישיים. כדי לעסוק בתרגום לסינית לא מספיק שליטה בסינית ויש צורך להכיר ביטויים, סגנונות כתיבה, וכמובן שליטה מלאה בשפה שממנה מתרגמים. תרגום לסינית הוא המומחיות שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם ולתרגם לכם כל מסמך שתזדקקו לו תוך הקפדה על אמינות, דיוק, איכות ועמידה בלוחות זמנים. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

גם אם נדמה לנו שהשפה המדוברת בעולם היא אנגלית, האמת היא שזה לא לגמרי מדויק. למעשה, השפה הנפוצה ביותר היא סינית, וזו לא הפתעה גדולה לנוכח העובדה שחיים היום בעולם לא פחות ממיליארד סינים. יתרה מכך, זוהי גם אחת המדינות המשמעותיות ביותר עבור הישראלים שמנהלים יחסי מסחר הדוקים עם החברות הגדולות והמובילות ביותר. קשרי מסחר אלה מעוררים לא פעם את הצורך בביצוע תרגום לסינית, בין אם מדובר בתרגום שיווקי או כלכלי, או ביצירת מסמך מראה לחוברת ההדרכה למוצר או לפיתוח חדשני.

האתגר: תרגום מדויק ואיכותי
בעוד בעלי עסקים רבים לומדים סינית כדי לייעל את הפעילות העסקית ולהבטיח תקשורת טובה יותר עם הלקוחות שלהם, תרגום סיני הוא עולם שונה ומיוחד במינו. זאת משום שסין היא מדינה שבה ניבים שונים הנבדלים אלה מאלה. בהתאם, תרגום לסינית חייב להתבצע בזהירות רבה כדי להבטיח בחירה נכונה של כל מילה ושל כל ביטוי – בהתאם לשפת היעד. כך, ההבדלים בין סינית מנדרינית לסינית קנטונזית הם הבדלים דקים אבל חשובים, ובביצוע התרגום שלכם חשוב לבחור את הניסוחים המושלמים ולהימנע מטעויות שמעידות על חוסר תשומת לב, ועשויות לפגוע בתפיסת הלקוח.

תרגום לסינית ברמה גבוהה
ריבוי השפות והניבים בסין, חשיבות התוצאה האיכותית והיכולת להציג גרסה סינית טובה לטקסט שלכם, אלה הם היעדים שניצבים לנגד עינינו. כדי לאפשר לכם להשיג את כל היעדים הללו יחד, חברת Emagin Translations תלווה אתכם באופן אישי, ותבטיח תכנון מדויק של כל פרט קטן. כבר בראשית הדרך נתפור את הפרויקט על פי המידות שלכם, נבחר את המתרגם המיומן ביותר ונקבע תוכנית עבודה מפורטת ולוחות זמנים ברורים. כל אלה יחד יאפשרו לכם להגיע אל התוצאה המיוחלת – בקלות וביעילות.
קבלו הצעת מחיר לתרגום לסינית ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630