תרגום לאנגלית

בין אם מדובר בתרגום תעודה, ספר, מכתב אישי או בכל דבר אחר - אנחנו מקפידים על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר

צוות המתרגמים של Emagin translations בעל ניסיון רב בתרגום כל סוגי המסמכים לאנגלית. צוות המתרגמים שלנו מקפיד על עמידה בלוח הזמנים, על תרגום איכותי, ועל שירות מסור ואמין. למרות שהרשת מלאה במנגנוני תרגום חינמיים, אין תחליף לשירותי תרגום מקצועיים. אל תקחו סיכון מיותר ואל תיפלו לטעויות שיכולות לסכן את עתידכם האישי והמקצועי. שירות תרגום מסמכים לאנגלית חייב להיעשות בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. נשמח לתת לכם העת מחיר וללוות אתכם עד שיהיה לכם מסמך מתורגם שמותאם בדיוק לצרכים שלכם.

בין אם אתם נדרשים לתרגם מסמך משפטי, מצגת שיווקית או דו"ח כלכלי, התרגום שלכם חייב להיות מקצועי ומדויק מאוד. כשאתם שולחים מסמך ללקוח חשוב, למשקיע הפוטנציאלי או לעורך הדין, תרגום לאנגלית הוא חיוני – וכדאי לבצע אותו בקפידה רבה. גם אם האנגלית שלכם מצוינת, את המשימה הזו מומלץ להפקיד בידיהם של המתרגמים המנוסים והמיומנים. כך תוכלו להיות בטוחים שההסכם מנוסח על פי הכללים, שהדו"ח הכלכלי מדויק גם באנגלית ושהלקוח שלכם מקבל את כל המידע ברמה גבוהה ובאנגלית מצוחצחת, בלי טעויות.

תרגום לאנגלית ללא פשרות
מעל לכל, תרגום לאנגלית הוא תרגום שמחייב היכרות מעמיקה עם שפת המטרה ועם עולם המונחים הרלוונטי. גם אם אתם שולטים היטב במושגים המדויקים בעולמות הנדל"ן, החשבונאות או המשפט, חשוב להכיר את המונחים המקבילים באנגלית, ולהבטיח התאמה מושלמת בין המצגת או הדו"ח המקוריים לבין הדרישות המתאימות בשפה המיועדת. בנוסף, תרגום לאנגלית המתבצע באופן איכותי ומקצועי הוא תרגום שמותאם לקהל המטרה שלכם. במקום לתרגם כל מילה כפי שהיא, המתרגם המיומן יודע לזהות את סגנון הכתיבה הנכון ולדייק את הניסוח האידאלי עבורכם.

תרגום המותאם לקהל היעד
חברת Emagin Translations מציעה מגוון רחב של תרגומים מתקדמים, ובפרט תרגום לאנגלית ברמה הגבוהה ביותר. הצוות המקצועי שלנו מורכב ממתרגמים בעלי ניסיון עשיר בתרגום מצגות עסקיות, מסמכים משפטיים, תרגום דוחות פיננסיים ואף ספרים ומאמרים אקדמיים. זהו ניסיון שמבטיח לכם שירות מצוין ועמידה בלוחות הזמנים שייקבעו, וזוהי הדרך להשיג את כל המטרות והיעדים לכם.
קבלו הצעת מחיר לתרגום לאנגלית ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630