תרגום אתר מעברית לאנגלית

פניתם לדרככם העצמאית, השקתם מוצר חדש או שירות חדשני, עמלתם רבות על פיתוחו ושכלולו, בניתם אתר מקצועי ומושקע בעברית, וכעת הגיעה העת לפרוץ לשווקים חדשים.

בעולם התרגום קוראים לזה "לוקליזציה לאתרים". כולם כיום כבר יודעים שהנוכחות האינטרנטית עולה בחשיבותה כמעט על הנוכחות הפיזית שלכם, וכדי להיות קיים, אתם חייבים "להיות" שם.

חברות ישראליות רבות כיום אף בוחרות מלכתחילה לבנות את האתר שלהם באנגלית בלבד, שכן הם מכוונים מראש לשוק האירופאי או האמריקאי, או שהם מבקשים למצב את עצמם כחברות גלובליות, מתוחכמות ומקצועיות מאוד. החלטה כזו יכולה להיות נכונה לחברות הייטק כמו לחברות תעשייתיות, פירמות לעריכת דין או חברות לשיווק באינטרנט.

לא משנה מה הסיבות שהביאו אתכם לבחור לתרגום אתר לאנגלית, הדבר שחשוב לזכור הוא, שזה לא המקום להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אנגלית היא שפה בינלאומית, ורבים בעולם שולטים בה היטב. אם השפה באתר שלכם תהיה פחות ממצוינת, אם יהיו בה שגיאות כתיב, שגיאות דקדוקיות או שהאתר יהיה כתוב בסגנון הלא נכון (למשל - "סלנג" במקום אנגלית מקצועית ולהיפך), הקוראים יסיקו מכך מיד שאתם לא חברה מקצועית. גם אם זה לא נכון כלל, זה לא ישנה את העובדה שהקוראים כבר יצאו מהדף שלכם ועברו הלאה למאות אלפי האופציות האחרות העומדות לרשותם במרחק גלילת עכבר.

רבות מדובר במרחב האינטרנטי על יחס המרה, על היחס בין מספר הגולשים באתר לבין אלו שיוצרים אתכם קשר בסופו של דבר, או המבצעים פעולה אחרת רצויה. לעיצוב האתר יש חלק מכריע בכך, אך לשפה יש תפקיד מכריע לא פחות. על התרגום להבין את מטרת העל של האתר, את קהל היעד ולדעת לאן יש להניע את הקורא. על המתרגם לראות את התוכן כמכלול בעל תפקיד, ולא רק לתרגם כל משפט באופן מילולי. מתרגמים צריכים להבין את תחום העיסוק שלכם ולהיות בעל יכולת לעשות את המחקר הדרוש בכדי לכתוב לכם תכנים טובים, מדויקים ומניעים לפעולה. לוקליזציה לאתרים, לרבות שירותי תרגום האתר מעברית לאנגלית זו לא פחות מאמנות, וכמו שאין מקום להתפשר בפיתוח המוצר או השירות שלכם, כך גם בבחירת התרגום לאתר שלכם כדאי לכם לבחור בתרגום הטוב ביותר.

לקבלת הצעת מחיר לתרגום האתר שלכם לאנגלית, צרו איתנו קשר עוד היום info@metargemim.co.il.
קבלו הצעת מחיר לתרגום אתר מעברית לאנגלית ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630