תרגומים לחברות

כי עסקים בינלאומיים עושים קודם כל באנגלית

לחברה שלכם מגיע לגדול! מגיע לה להתרחב מעבר לים, לחצות גבולות גיאוגרפיים ומגיע לה שכולם ישמעו עליה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להצליח וכדי שתוכלו להתרכז בדברים החשובים. אנחנו כאן כדי שכל מי שיעיין במסמכים המתורגמים יבין בדיוק מה שאתם רוצים שהוא יבין וכדי שכל העסקאות והפעולות שלכם יצאו לדרך בדיוק כפי שהתכוונתם. צוות המתרגמים שלנו בקיא ובעל ניסיון רב בתרגום מסמכים שונים לחברות שעוסקות במגוון תחומים. תרגום מקצועי של מסמכים הוא צורך בסיסי של חברה על מנת שתוכל להתרחב ולגדול. לו רק היו המשקיעים והלקוחות שמעבר לים מבינים את השפה שלכם הכל היה פשוט יותר, אבל כיוון שלא כך המצב עליכם לדאוג למסמכים מנוסחים ברהיטות מושלמת ומדויקת. רק כך תוכלו להתנהל במקצועיות הגדולה ביותר ולדאוג שתהיה לכם התדמית הטובה ביותר.
קבלו הצעת מחיר לתרגומים לחברות ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630
תרגום לרשם החברות
כאשר מגישים בקשה להירשם כחברה אצל רשם החברות בישראל יש לדאוג שכל המסמכים יהיו בעברית. במקרה בו חלק מהמסכים הקיימים כתובים בשפה אחרת יש צורך מהותי בתרגום מקצועי שלהם כדי שרשם החברות יוכל להתרשם מהם כראוי ולאשר את בקשתכם להירשם כחברה. רק מתרגם בקיא בתרגום מסמכים מסוג זה יוכל למלא את המשימה על הצד הטוב ביותר. יש להכיר מונחים כלכליים , כמו פורמטים קיימים ומושגים מהעולם העסקי. רק כך ניתן לתרגם בצורה מקצועית שתשרת את המטרות.

תרגום תכניות עסקיות
תרגום כלכלי פיננסי לחברות חייב להיעשות בצורה המקצועית והראויה ביותר. יש לזכור שבכל הקשור לתרגום פיננסי מעורב כסף רב ומדובר במסמכים בעלי השפעה רבה. תרגום תכניות עסקיות הוא חלק גדול מהמומחיות שלנו בחברת emagin translations . אנו בעלי ניסיון רב בתרגום בשוק העסקי, בקיאים בפורמטים השונים של התכניות העסקיות ובניואנסים הקטנים השומרים על מסמך מדויק ונאמן למקור. נשמח לסייע לכם בתרגום מקצועי ואמין של כל המסמכים שהחברה זקוקה להם כדי להצליח.

תרגום חשבוניות וקבלות
חברות רבות זקוקות לתרגום של החשבוניות והקבלות שהיא מספקת או מקבלת לצורכי הוכחת מע"מ ולצרכים נוספים. אנחנו מספקים שירות ייחודי שבו אנו שומרים על הגרפיקה המקורית של הקבלה ויוצרים מסמך מתורגם שנראה כמו המקור. גם במקרה זה אנחנו מקפידים על תרגום מדויק שנאמן לכללי כתיבת הקבלות והחשבוניות.