כתיבת תוכן לאתר באנגלית

אנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם, והשפה השנייה של דוברי שפות רבות. כתיבה שיווקית באנגלית היא הכלי המתבקש ביותר להזנקת העסק שלך להצלחה וצמיחה מואצת.

לקוח פוטנציאלי הנכנס לאתר שלכם ורואה שהוא מוצג גם בשפות זרות, ובייחוד באנגלית, תופס אתכם באופן מידי כחברה חזקה, בינלאומית, מובילה.

אנגלית שיווקית ככלי להגדלת התנועה באתר
פיתחתם מוצר, השקעתם בעיצוב אתר מקורי ונגיש, אפילו שילמתם לכותב תוכן מקצועי בעברית ולחברה לקידום אתרים, וכעת אתם יושבים ומחכים לתוצאות. אבל קהל היעד שלכם נכנס לאתר בקצב איטי מהצפוי, התנועה באתר פשוט לא מתרוממת, ואתם מתחילים לשאול את עצמכם למה. התשובה היא פשוטה מאוד – ברגע שהגבלתם את האתר שלכם לשפה העברית בלבד, הגבלתם את קהל היעד שלכם. ייכנסו לאתר רק אלו שהשתמשו במילות חיפוש בעברית, שהעדפות החיפוש שלהן הן עברית, וגם אם המוצר שלכם פונה לישראלים בלבד – פספסתם אחוז עצום של לקוחות פוטנציאליים. ואם הייתם רוצים למשוך אליכם גם אנשים ששפת האם שלהם אינה עברית, אם לא תציגו את עצמכם בשפה שהם מבינים, איזה סיכוי יש לכם להגיע אליהם?

כתיבת תוכן באנגלית לאתר ככלי מיתוג
אם החברה יודעת להציג את עצמה גם באנגלית, והאנגלית שלה היא ברמה גבוהה מאוד, זה משליך באופן מידי גם על איכות המוצר שלכם. זה אומר שהחברה אינה מתפשרת על איכות, זה מעיד על מקצועיות ועל רמה גבוהה, זה מעיד על משאבים גדולים יותר ויציבות עסקית וזה מציב אתכם בשורה אחת עם המוצגים הגדולים והחברות הבינלאומיות.

חשיבותה של כתיבה שיווקית מקצועית באנגלית
נכון, היום אפשר גם לתרגם בגוגל. אפשר אפילו להכניס טקסטים שלמים, ולקבל טקסט מתורגם שנראה כמו אנגלית ונשמע כמו אנגלית, אבל האם זו באמת אנגלית?
ישנן אינספור בדיחות רשת על התרגום של גוגל, ולא בכדי. אין ספק שזהו כלי מצוין ומועיל, כאשר מלכתחילה ישנה ידיעה של השפה אליה מתרגמים, וכאשר מדובר בתרגום נקודתי של מילה פה או מילה שם. אך אם תיקחו פסקה שלמה, תזרקו אותה פנימה ותקוו לטוב, לא יצא מזה הרבה. האתר שלכם ייראה כמו מוצר זול, חיקוי, בעל רמה מקצועית נמוכה וגישה חפיפניקית. גם אלו המדברים אנגלית רק כשפה שניה ידירו רגליהם באופן מידי מאתר בו האנגלית כתובה ברמה נמוכה, כי הדבר ישדר להם שהמוצר או השירות שלכם לא שווה את הכסף שלהם.

כמו בעברית, אם ברצונכם לתרגם את האתר שלכם לאנגלית, חשוב להשקיע כמה שקלים ולהעסיק כותב מקצועי עבורתוכן שיווקי באנגלית. כזה שיודע לעבוד בצמוד למקדם האתרים שלכם, לכתוב תכנים מפוקסים, קולחים ומניעים לפעולה. כותב תוכן שאנגלית היא שפת האם שלו ממש, ולא רק שפה שנייה שהוא מאמין שהוא מספיק טוב בה.

באימג'ן תרגומים אנו מתמחים בכתיבת תכנים שיווקיים באנגלית ברמה הגבוהה ביותר בשוק. לקבלת הצעת מחיר מידית, כתבו לנו ל-info@metargemim.co.il או צלצלו ל: 072-3931630.
קבלו הצעת מחיר לכתיבת תוכן לאתר באנגלית ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630