כתיבת מאמרים

בכדי לבנות נוכחות אינטרנטית משמעותית, יש צורך בתכנים רבים ואיכותיים, שימצבו את החברה במיקום גבוה בדירוג מנועי החיפוש השונים. כתיבת מאמרים מקצועיים המותאמים לתחום ההתמחות של החברה, יביאו לתנועה נכנסת גדולה יותר אל האתר, וידרגו אותה אוטומטית במיקומים גבוהים.

בכדי להגיע ליעד זה, עלינו ליצור תוכן איכותי באמת, כזה שיעניין את קהל הקוראים, שייתן להם אינפורמציה, שישקף את המקצועיות והמומחיות של החברה ויבנה לה תדמית של מומחים בתחום. כיום, כבר לא מספיק למלא את האתר בתכנים סתמיים הכתובים לפי מילות חיפוש, בכתיבה המונית ומהירה "לפי משקל", יש צורך להתאים את סגנון הכתיבה לקהל היעד, להכיר את תחום העיסוק של החברה על בוריו, להבין מה הקוראים מחפשים ולכתוב מאמרים מקצועיים שישקפו את איכות המוצר או השירות שלך.

בכדי להשיג מטרה זו אנחנו לומדים את העסק שלך לעומק; אוספים מידע על המוצרים, על הטכנולוגיות,  על הלקוחות ואף על המתחרים, ולאחר היכרות מעמיקה ויסודית אנו כותבים בשמך מאמרים מקצועיים שיעבירו את המסר שלך בשפה ובסגנון המתאימים במדויק לקהל היעד.
קבלו הצעת מחיר לכתיבת מאמרים ללא התחייבות
שם *:
חברה:
דוא"ל:
טלפון *:
נושא המסמך:
מספר מילים:
תרגום מ:
תרגום ל:
צירוף קובץ:
כל מסמך שנשלח לצורך קבלת הצעת מחיר נכלל אוטומטית בהסכם הסודיות שלנו עם לקוחותינו ולקוחותינו הפוטנציאלים. אנו דואגים לפרטיות שלך!

למידע נוסף והצעות מחיר חייגו: 072-393-1630